Foto: Knockout Promotion

Sulęcki pokazał efektowny boks i znokautował Munoza!

Podczas sobotniej gali „NOSALOWY DWÓR BOXING NIGHT”, która odbyła się w Zakopanem doskonały występ w ringu zaliczył Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO). Polski pięściarz pokonał w ringu doświadczonego Michi Munoza (25-7, 16 KO) i zaliczył bardzo udany debiut w kategorii super półśredniej.

Polak od pierwszej sekundy tego starcia dominował dzięki swojej szybkości nad przeciwnikiem. Precyzyjny lewy prosty co kilka sekund dewastował twarz Munoza, który nie był w stanie skrócić dystansu.

W drugiej rundzie Meksykanin znalazł się dwukrotnie na deskach, pierwszy raz po krótkim lewym sierpowym a drugi po serii ciosów na głowę. Trzecie starcie to kontynuacja ringowych poczynań Sulęckiego, świetne kombinacje na dół i na górę coraz bardziej rozbijały bezradnego Munoza. W połowie 3 starcia “Striczu” upolował świetnym lewym sierpowym Meksykanina i ten znalazł się na deskach, z których nie zdołał się już podnieść. Tym samym przez TKO w 3 rundzie zwyciężył Maciej Sulęcki.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

2 Komentarzy do "Sulęcki pokazał efektowny boks i znokautował Munoza!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Diego3
Użytkownik
Diego3

Niejeden z naszych asów by się męczył przez pełen dystans. Fajnie popatrzeć na boksera który wie po co wychodzi do ringu. Tak po prostu.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły