Sulęcki: Wygram, jestem lepszy! Culcay: Jestem szybki. Znów będę mistrzem świata!

W najbliższą sobotę podczas gali w Newark dojdzie do konfrontacji pomiędzy Maciejem Sulęckim (25-0, 10 KO) a Jackiem Culcayem (22-2, 11 KO). Obaj bohaterowie tego starcia są bardzo pewni siebie i zapowiadają swoje zwycięstwo w ringu.

Maciej Sulęcki: Wszystko podczas przygotowań poszło znakomicie i czuję się bardzo silny. Wiem, że Culcay był wielkim mistrzem jako amator, a jako zawodowiec zdobył tytuł tymczasowego czempiona, więc oczywiście jest dobrym zawodnikiem. Ja jednak wygram ten pojedynek, bo jestem lepszy, silniejszy i bardziej zdeterminowany. Wdziałem walkę Culcaya z Andrade. Była dobra, ale moim zdaniem Andrade się w niej niczym nie wyróżnił. Cuclay przegrał po wyrównanym pojedynku, więc będzie dla mnie wyzwaniem. Teraz jestem w pełni skoncentrowany na pojedynku z Culcayem. Najpierw muszę pokonać jego, ale chcę potem walczyć z najlepszymi. Charlo, Larą i Hurdem. Jestem na nich gotów! Dodatkową motywacją w tej walce są dla mnie polscy kibice. To najlepsi kibice na świecie.

Jack Culcay: Mam za sobą najlepszy obóz przygotowawczy w karierze. Trenowałem przez 5 miesięcy w Niemczech. Miałem 4-5 bardzo mocnych sparingpartnerów. Sulęcki jest niepokonany i to dla mnie najważniejsza informacja o nim. Trenowałem ciężko. Jestem szybki i w sobotę pokażę mieszankę stylu ekwadorskiego z niemieckim. Byłem mistrzem jako amator i zostanę nim jako zawodowiec. Po walce z Andrade wiem, że mogę rywalizować z każdym. W sobotę pokażę moje doświadczenie!

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły