Szpilka: Joshua może nie wytrzymać presji. Wie, że musi wypaść lepiej niż Fury.

Czołowy polski pięściarz kategorii ciężkiej Artur Szpilka postanowił wypowiedzieć się na temat sobotniej walki pomiędzy Anthony Joshuą, a Władimirem Kliczką. Zdaniem popularnego „Szpili” obecny mistrz świata federacji IBF może nie wytrzymać presji jaka na nim spoczywa i ulec w tej walce starszemu od siebie Ukraińcowi. Pojedynek pomiędzy Joshuą a Kliczką odbędzie się na stadionie Wembley, gdzie na żywo zobaczy go 90,000 kibiców.

Transmisję z gali przeprowadzi telewizja Polsat Sport w sobotę od godziny 19:00. Walka wieczoru Joshua vs. Kliczko planowana jest na godzinę 23:00.

„Jeżeli Joshua ruszy na Kliczkę i będzie to walka pod dyktando Joshuy to wygra on ten pojedynek. Jeżeli da poboksować Kliczce to Kliczko wygra ten pojedynek. Dla mnie to wielka niewiadoma kto wygra tą walkę, ale przychylam się ku Kliczce. Dlatego, że ma niesamowity lewy prosty i to doświadczenie. Fury wygrał z Kliczko, ale on był innym zawodnikiem niż Joshua. Joshua jest bardzo silny, ale jest bardzo prosty w swoim boksie. (…) Dlaczego będzie taka presja na Joshua? Nie zapominajmy, że Joshua jest uważany za najlepszego pięściarza kategorii ciężkiej. A Fury, który wygrał z Kliczko był gdzieś tam w cieniu. Wiem, że będzie na nim ciśnienie, bo podświadomie wie, że musi wypaść lepiej niż wypadł Fury. (…) Wydaje mi się, że Joshua nie wytrzyma presji. Jeżeli wytrzyma i wygra to może stać się legendą wagi ciężkiej. Pamiętajmy, że on jeszcze nigdy nie walczył z kimś, z kim mógłby się sprawdzić. Tak naprawdę to będzie pierwsza jego taka walka.” powiedział Artur Szpilka

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

3 Komentarzy do "Szpilka: Joshua może nie wytrzymać presji. Wie, że musi wypaść lepiej niż Fury."

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
crazy
Gość

jest Szpilku hehe na AJ odrazu trzeba wjechac jak na ulicy bez szczypania sie po dupach z Nigeryjczykiem

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły