Szpilka o problemach w Amsterdamie, planach, Wawrzyku, walce Izu-Breazeale, Zimnoch-Mollo II, Kownackim

Kilkadziesiąt godzin trwała podróż Artura Szpilki (20-2, 15 KO) do Polski, ale wreszcie dotarł! Najlepszy obecnie polski pięściarz kategorii ciężkiej miał pojawić się w dniu wczorajszym na lotnisku w Warszawie o godzinie 12:15, ale problemy podczas przesiadki w Amsterdamie sprawiły, że pojawił się na nim prawie 12 godzin później, czyli krótko przed północą.

Mimo przygody życia, którą był ponad 10-godzinny pobyt na lotnisku w Amsterdamie popularny „Szpila” nie tracił dobrego humoru i z ochotą odpowiedział na wszystkie pytania. Prezentujemy wywiad nagrany kilka minut po przylocie pięściarza, w którym odpowiedział on nam o problemach dotarciem do Polski, swoich planach, czy aferze dopingowej związanej z A.Wawrzykiem. Szpilka ocenił także szanse Krzysztofa Zimnocha w rewanżowym starciu z Mikem Mollo oraz Izu Ugonoha z Dominiciem Breazeale.

Zapraszamy do wysłuchania obszernego wywiadu!

Kategorie
Hot NewsSTREFA BOKSUVideoWywiady

Dodaj komentarz

6 Komentarzy do "Szpilka o problemach w Amsterdamie, planach, Wawrzyku, walce Izu-Breazeale, Zimnoch-Mollo II, Kownackim"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Terminator
Użytkownik
Terminator

Szpilka jaki zakręcony. Samolot mu odleciał to sobie posiedział na lotnisku 10 godzin.

Czekam na jego walkę z kimś na poziomie. Nie ma kogo oglądać jak ten gość nie walczy. Tylko nie z Kownackim. Ten gość walczył z samymi bumami. To dla Szpilki będzie gorzej niż jakieś przetarcie. Szkoda, że w Polsce go nie można zobaczyć, bo bym na taką galę chętnie i droższy bilet zakupił. Też uważam, że Mollo pojedzie Zimnocha. Zimnoch jest cienias jakich mało. Jeszcze się teraz spasł jak dzik. Izu z tym Brazile to szans wielkich nie ma. KO do 5 rundy.

Samotny Wilk
Użytkownik
Samotny Wilk

Już po Wawrzyku. Nie dziwne, że go Szpila broni i mówi, że chcą go spuścić, ale nikt mu koksu nie podłożył. Szpila sam ma problemy z rywalami, bo póki co ich nie widać. Ten co będzie walczył z Izu jeszcze by mu naklepał, to może lepiej, że ciemnoskóry Polak go przetestuje. Zimnoch pojedzie z Mollo, bo tamten nawet nie jest pięściarzem na pełny etat.

Kałamarnica
Użytkownik
Kałamarnica

Pomysł z walką z Kownackim jest od czapy. Ja czekam na walkę Szpilka vs Ugonoh. To się musi odbyć. Teraz Izu dostanie po głowie i potem będzie otwarta droga do walki ze Szpilką. Jedyna lipa to, że pewnie ta walka byłaby w USA, a nie u nas.

Dżoszła
Użytkownik
Dżoszła

Szpila jest wyjebisty. Jakie on teksty rzuca ha ha. Kumpli w pace będzie odwiedzał.

John Rambo
Użytkownik
John Rambo

Kownacki to idealny rywal dla Szpilki. Oni są na tym samym poziomie. Tylko jeden ma kaloryfer a drugi ma z przodu baniak z wodą.

Diego3
Użytkownik
Diego3

Chciałeś napisać: „bojler” 😀

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły