Szpilka: Za walkę z Adamkiem zarobiłem mniej niż moi promotorzy. (część 2 wywiadu)

Prezentujemy drugą część wywiadu z najlepszym obecnie polskim ciężkim Arturem Szpilką (20-2, 15 KO), który tym razem wypowiedział się na temat menadżera Ala Haymona oraz gal Premier Boxing Champions, a także o przypuszczalnych przyczynach odwołania jego walki z Dominiciem Breazeale. Pięściarz opowiedział nam także o relacjach z swoich relacjach promotorem Andrzejem Wasilewskim.

Ciekawym wątkiem, który został poruszony w rozmowie była ocena gal z cyklu Polsat Boxing Night. Artur Szpilka miał okazję walczyć na tej imprezie z Tomaszem Adamkiem. Pięściarz w rozmowie z naszym portalem zdradził, że zarobił za ten pojedynek dużo mniej niż jego promotorzy, ponieważ nie miał udziału w przychodach ze sprzedaży PPV.

„Zarobiłem za ten pojedynek mniej niż moi promotorzy. To chyba nie jest nic nieoficjalnego, każdy o tym wie. (…) Chodzi o sprzedaż PPV. Ja miałem za tę walkę dogadaną swoją cenę. To nie jest żadna tajemnica pół miliona złotych i tyle.” – powiedział BoxingNews.pl Artur Szpilka.

 

 

 

 

Przy okazji luźnej rozmowy popularny „Szpila” wypowiedział się także na temat „internetowej” walki pomiędzy dziennikarzem Mateuszem Borkiem, a promotorem Andrzejem Wasilewskim, którą ostatnimi czasy wymyślili czytelnicy Twittera. Pierwsza część wywiadu dostępna tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania drugiej z trzech części wywiadu: 

 

Kategorie
STREFA BOKSUWywiady

Dodaj komentarz

5 Komentarzy do "Szpilka: Za walkę z Adamkiem zarobiłem mniej niż moi promotorzy. (część 2 wywiadu)"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Diego3
Użytkownik
Diego3

Super wywiad. Będą dalsze części?

Ogólnie to brakowało mi tych wywiadów na BN. Te konkurencyjne oglądałem z braku laku i dla samej informacji a tutaj czuć takie flow dziennikarskie. Tak trzymać!

A co do samej treści to wychodzi na to, że to gadanie, że boks się ledwo zwraca finansowo to chyba tylko straszenie potencjalnej konkurencji 😀

debesciaq
Użytkownik
debesciaq

Trudno żeby promotorzy nie zarabiali, po to to wszystko kulają, ile się nainwestowali często bez powrotu to inna sprawa, tylko i wyłącznie dzięki nim Szpilka zarobił tyle i tyle, a że każdy ściemnia po swojemu to inne buty :). Fajne są takie wywiady, fajnie, że strona wróciła ze zdwojoną mocą. Tylko dajcie 3 część przed Puncherem bo może wam skradną jakieś ciekawostki, które tam chowacie ;).

Yossarian
Gość
Yossarian

Polacy powinni opublikowac na fejsie organizatorow gali w Alabamie zdjęcia swoich odwołanych lotow i rezerwacji – niech wiedza ile stracili. Czuje ze pies z kulawa noga sie tam teraz nie pojawi.

John Rambo
Użytkownik
John Rambo

Ciekawe ile miał dostać za tę walkę, która nie doszła do skutku. Niech nie narzeka. Pół bańki za dziadka z Gilowic to i tak dużo.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły