Boente: Warren się myli! Możemy walczyć z Haye!

Jak informuje portal BoxingScene.com menadżer grupy K2 Bernd Boente, który na co dzień odpowiedzialny jest za zaplecze mistrza WBO/IBO/IBF w wadze ciężkiej Władimira Klitschko powiedział, że mają oni pełne prawo do starania się o walkę z Davidem Haye. Klitschko miał walczyć w sobotni wieczór z Dereckiem Chisora, ale z powodu kontuzji musiał wycofać się z walki. Promotor Frank Warren powiedział, że Kliczko musi zastosować się do zapisu w kontrakcie, który zobowiązuje go do wyznaczenia nowej daty walki z Chisorą w ciągu 30 dni i walkę z nim w ciągu 180 dni.

Boente twierdzi, że Warren nie ma racji, ponieważ Kliczko w kontrakcie wywalczył sobie, że w razie kontuzji może w ciągu 30 dni wyznaczyć nową datę walki lub całkowicie odwołać pojedynek z Chisorą.

„Frank Warren powiedział, że musimy walczyć z Chisorą, ale to nie jest prawdą. To jest jedna z opcji jaką grupa K2 Promotions wywalczyła dla Kliczki. Poza tym jest tam także opcja przełożenia walki na inny termin oraz całkowita rezygnacja z jej organizacji. Na podjęcie decyzji mamy 30 dni. Musimy najpierw porozmawiać z telewizjami i zobaczyć kiedy mają wolne terminy.” – powiedział Boente.

 

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły