Foto: Box Nation TV

Tyson Fury: Nie wracam na salę treningową

Były mistrz świata kategorii ciężkiej Tyson Fury poinformował w rozmowie z telewizją Box Nation, że nie ma zamiaru wracać pomiędzy liny bokserskiego ringu. Ostatnimi czasy w mediach pojawiały się informacje sugerujące, iż Fury pojawi się pomiędzy linami bokserskiego ringu. Sam pięściarz dawał także pole do spekulacji umieszczając kilka niejednoznacznych wpisów na portalach społecznościowych. Teraz okazuje się, że wpisy umieszczane w sieci, to tylko żarty, a informacje na temat powrotu na salę treningową pięściarza były nieprawdziwe.

„Nie wracam na salę treningową. Słyszałem o tych plotkach, ale dajcie spokój. (…) Nadal jestem czempionem magazynu The Ring. Jest tak jak mówiłem. Gdy odszedłem z boksu boks znów w boksie nastała nuda.”powiedział Tyson Fury

 

 

 

 

W listopadzie 2015 roku Tyson Fury zdobył tytuły mistrza świata federacji WBA, IBF, WBO oraz IBO wagi ciężkiej pokonując w ringu Władimira Kliczkę. Mimo prób doprowadzenia do rewanżowej walki pomiędzy tymi pięściarzami, ostatecznie do drugiego starcia nigdy nie doszło. Przed planowaną na wrzesień zeszłego roku drugą walką z Kliczką okazało się, że Brytyjczyk ma nie tylko problemy psychiczne, ale także z używkami i nie będzie w stanie pojawić się w ringu.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły