VIDEO: Broner atakuje Mayweathera i nazywa go „dziw*ą”!

Znany z bardzo ciętego języka Adrien „The Problem” Broner (33-2, 24 KO) po dłuższej przerwie znów postanowił zaatakować swojego niedawnego mentora i przyjaciela Floyda Mayweathera Jr. (49-0, 26 KO). Były mistrz świata skierował w stronę „Money’a” kilka bardzo mocnych zwrotów i po raz kolejny zakończył ich przyjaźń.

Kilka dni temu mistrz świata federacji IBF kategorii super piórkowej Gervonta „Tank” Davis (17-0, 16 KO), który jest pięściarzem grupy promotorskiej Mayweather Promotions wyzwał do walki Adriena Bronera, co mocno rozwścieczyło amerykańskiego pięściarza. „The Problem” uznał, że Davis postanowił wyzwać go przez media do walki mając pełne wsparcie Mayweathera, co on sam potraktował jak zniewagę i brak szacunku.

Poniższy plakat opublikowany przez Davisa na Instagramie tak rozwścieczył Bronera:

And after I deal with that other pussy…Me and AB can get it rockinggg!! @floydmayweather set it up

Post udostępniony przez Gervonta Davis (@gervontaa)

Bronera zdenerwował wpis, jaki pod zdjęciem umieścił Davis, który nie przebierając w słowach skierował do Mayweathera prośbę o organizację tej walki. Co ciekawe 20 maja Davisa czekać będzie pojedynek z Liamem Walshem (21-0, 14 KO), ale jak sam twierdzi po uporaniu się z nim chętnie stanie w ringu naprzeciw Bronera.

„Po tym, jak uporam się z inną ci*ką…..ja i AB możemy dać czadu!! Floydzie Mayweather zorganizuj to!” – napisał Gervonta Davis.

Zamiast tradycyjnie rozpocząć „trash talk” z wyzywającym go do walki pięściarzem, Broner postanowił skierować kilka soczystych obelg w kierunku Floyda Mayweathera Jr., który jest jego promotorem.

„Dzięki stary, jesteś chory….ty mały czar**chu…lepiej zostań sobie z tym małym czar**chem…..zacznij przejmować się Łomaczenką…..Pier**lę cię….Floyd, ty dzi*ko.” – powiedział w opublikowanym materiale wideo Adrien Broner

Cała sytuacja jest dość zaskakująca, ponieważ jeszcze niedawno stosunki pomiędzy Mayweatherem, a Bronerem ponownie wydawały się być bardzo poprawne. Sam Floyd wspominał także o tym, że nadal chce pomagać budować karierę byłego czempiona, mimo jego niewyparzonego języka. Wydaje się, że materiał wideo opublikowany przez Bronera sprawi, że stosunki pomiędzy legendą boksu, a starającym się wrócić na szczyt amerykańskim pięściarzem.

Całość wypowiedzi Bronera w materiale wideo (materiał bez cenzury):

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły