Video: Nosalowy Dwór Boxing Night – podsumowanie gali w Zakopanem

Podczas sobotniej gali „NOSALOWY DWÓR BOXING NIGHT”, która odbyła się w Zakopanem doskonały występ w ringu zaliczył Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO). Polski pięściarz pokonał w ringu doświadczonego Michi Munoza (25-7, 16 KO) i zaliczył bardzo udany debiut w kategorii super półśredniej. W połowie 3 starcia “Striczu” upolował świetnym lewym sierpowym Meksykanina i ten znalazł się na deskach, z których nie zdołał się już podnieść. Tym samym przez TKO w 3 rundzie zwyciężył Maciej Sulęcki.

Karta główna

Krzysztof Kopytek (12-1-1, 2 KO)Robert Świerzbiński (18-6-2, 3 KO) – Po wyrównanym pojedynku sędziowie orzekli remis. W jedynym Polsko-polskim starciu na dzisiejszej gali w początkowych rundach lepiej wyglądał Kopytek boksując dokładnymi prostymi i starając się trzymać Świerzbińskiego na dystans. Podopieczny Fiodora Łapina pod koniec pojedynku znacznie opadł z sił co wykorzystał popularny „Shy”. Częściej dochodził do głosu, trafiał mocnymi ciosami osłabionego Kopytka. Sędziowie punktowali: 76-77 dla Roberta Świerzbińskiego, 78-74 dla Krzysztofa Kopytka oraz 76-76.

Przemysław Runowski (14-0, 2 KO) – Ivan Njegac (8-3, 1 KO) – Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisał Przemysław Runowski pokonując jednogłośnie na punkty po 8 rundowym pojedynku Ivana Njegaca.  Od początku walki Runowski trzymał rywala mocnym lewym prostym dokładając do tego bezpośredni prawy kontrujący. Chorwat próbował skracać dystans niejednokrotnie klinczując, jednak dobrze dysponowany w tej walce Polak radził sobie z ofensywnymi zapędami przeciwnika. W 5 starciu Njegacowi został odjęty punkt za ciosy w tył głowy. Po solidnej walce sędziowie zgodnie punktowali dla Runowskiego: 80-71, 78-73, 79-72.

Marek Matyja (13-1, 5 KO) – Emmanuel Feuzeu (8-5-2, 3 KO) – 13 zwycięstwo na zawodowym ringu a 5 przed czasem odniósł Marek Matyja. W drugiej połowie 5 rundy trafił on mocnym prawym, zamroczony rywal zainkasował jeszcze kilka ciosów i znalazł się na deskach. Sędzia odliczając Feuzeu uznał, że nie jest on w stanie kontynuować pojedynku.

Przemysław Zyśk (4-0, 1 KO) – Aliaksandr Dzemka (4-1, 1 KO) – Po 8 rundach Przemysław Zyśk pokonał jednogłośnie na punkty Aliaksandra Dzemke. Sędziowie punktowali: 80-72, 80-73, 78-74.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły