WAch scinaka
Foto: BoxingNews.pl

Wach o KSW: Pod koniec kariery chciałbym spróbować swoich sił w MMA

Pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach (32-2, 17 KO) potwierdził w rozmowie z polsatsport.pl, że otrzymał propozycję walki na gali organizacji KSW. Znany z bokserskich ringów sportowiec twierdzi, że chętnie pojawi się na imprezie MMA w roli zawodnika, ale dopiero pod koniec swojej sportowej kariery i obecnie nie rozważa występu na gali największej organizacji MMA w Polsce.

„Był telefon od Martina Lewandowskiego, rozmawialiśmy o moich misjach i niespełnionych marzeniach w boksie. Taka niepewność doprowadziła do rozmowy o KSW. Gdzieś tam pod koniec kariery bokserskiej chciałbym spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. (…) Oni (szefowie KSW) zaproponowali jednak troszkę dłuższy kontrakt – na cztery, pięć walk. Teraz z pewnością kolidowałoby to z boksem, ale pod koniec przygody z boksem chciałbym wystąpić na KSW.” mówi w rozmowie z polsatsport.pl Mariusz Wach. 

Polski ciężki poinformował, że jego występ na gali KSW jest możliwy, ale na pewno nie w najbliższym czasie, ponieważ chciałby on skupić się jeszcze na walkach w boksie. Wcześniej o możliwości organizacji walki Mariusza Wacha z Mariuszem Pudzianowskim na majowej gali KSW, która odbędzie się na Stadionie Narodowym informował dziennikarz Polsat Sport Mateusz Borek. Wygląda jednak na to, że na występ popularnego „Wikinga” w klatce MMA kibice będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Kategorie
STREFA BOKSUSTREFA MMA

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Wach o KSW: Pod koniec kariery chciałbym spróbować swoich sił w MMA"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
crazy
Gość

Semmy Schilt on dawal rade to ty tez mozesz ale treningi w Niderlandach z samymi koniami

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły