Walka Wacha odwołana?

Mariusz Wach (33-2, 17 KO) już 3 czerwca miał zmierzyć się z Dillianem Whyte’em (20-1, 15 KO) na gali w Londynie. Najprawdopodobniej jednak do walki nie dojdzie, a powodem odwołania starcia jest kontuzja reprezentanta Wielkiej Brytanii. Informację na Twitterze przekazał dziennikaz Polsatu Sport Mateusz Borek.

„Bad News na koniec dnia. Według moich informacji walka Mariusza Wach vs Dillian Whyte odwołana. Szkoda.” – napisał Mateusz Borek na Twitterze.

I faktycznie wielka szkoda, bo dla Wacha ewentualne zwycięstwo z reprezentantem Wielkiej Brytanii mogło okazać się przepustką do wielkich pojedynków, a może nawet do walki o mistrzostwo świata w królewskiej kategorii. Po zwycięstwie wyjazdowym z Erkanem Teperem polski pięściarz stał się naprawdę łakomym kąskiem na bokserskim rynku.

Informacja przekazana przez Borka nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez organizatorów gali w Londynie, ale już znamy ewentualną przyczynę anulacji starcia. Najprawdopodobniej Whyte nabawił się kontuzji. W ostatnim wpisie na Twitterze jednak zaprezentował maskę, w której chciałby wyjść do następnej walki. Szkoda, że nie napisał słowa o swoim stanie zdrowia…

Kategorie
Gale Boksu

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Walka Wacha odwołana?"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
crazy
Gość

Wach na PBN ? hehe

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły