Foto: Roc Nation Sports/Khristopher Sandifer

Ward i Kowaliow spotkali się w Los Angeles i stoczyli kolejną wojnę na słowa

Niepokonany mistrz świata kategorii półciężkiej Andre “SOG” Ward (31-0, 15 KO) oraz były czempion Siergiej “Krusher” Kowaliow (30-1-1, 26 KO) pojawili się w dniu wczorajszym w trzecim z miast, w którym promowali swój pojedynek. Tym razem pięściarz pojawili się w Hollywood Roosevelt w Los Angeles. 17 czerwca Kowaliow i Ward staną naprzeciw siebie w ringu, aby udowodnić, który z nich jest lepszym pięściarzem. Podobnie jak podczas poprzednich spotkań tych wojowników, tak i podczas tego w L.A. obaj pięściarze imponowali ogromną pewnością siebie.

“Mówiłem to już w Nowym Jorku i powtórzę, że istnieje rzeczywistość i postrzeganie jej przez niego. Z tamtej strony wychodzi wiele nieprawdziwych informacji. To stara szkoła. Mimo, że on próbuje tych starych numerów, to nie działa. Na koniec dnia mamy już datę walki. Ty sprzedajesz strach, ale my tego nie kupujemy. Koniec końców i tak wszystko wyjaśni się 17 czerwca. Nie obchodzi mnie to, co ty gadasz. O wszystkim przekonasz się 17 czerwca. Ja nie muszę nikomu niczego udowadniać. To jest walka dla kibiców. Czuję się dobrze i nie musiałem przyjmować tego pojedynku. Zrobiłem to dla kibiców. Dla nas ten pojedynek to nic osobistego. Ta walka nie jest mnie ważna od naszego pierwszego starcia. Nie boję się tego gościa.”powiedział Andre Ward.

„Cieszę się, że wróciłem do L.A. bo tu czuję się bardziej komfortowo niż w Oakland. Oni mówią, że ja muszę udowodnić coś, ale komu? Im? Nie. Ja już wszystkim pokazałem przychodząc do tego sportu i walcząc w zawodowym boksie oraz w amatorskim. Nigdy nie byłem mistrzem świata w amatorstwie, czy mistrzem olimpijskim. Przyleciałem do Stanów Zjednoczonych i jestem w tym miejscu. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Wierzę w siebie i w to, że 17 czerwca odzyskam tytuły. Możesz mi uwierzyć, że zakończę twoją karierę!” – powiedział Siergiej Kowaliow.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły