andrzej wasilewski
Foto: BoxingNews.pl

Wasilewski: Głowacki i Łapin to dream team

Po sobotniej porażce Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka (53-4-1, 37 KO) z mistrzem świata federacji IBF Muratem Gasijewem (25-0, 18 KO), który znokautował polskiego pięściarza już w 3 rundzie dość ostro o pracy trenera polskiego pięściarza wypowiedział się promotor Tomasz Babiloński. (art. tutaj) Zdaniem „Babilona” zarówno popularny „Diablo„, jak i współpromowany przez niego były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki (28-1, 18 KO) powinni zmienić trenera i tym samym podziękować za pracę Fiodorowi Łapinowi.

O wypowiedź w tej sprawie został poproszony Andrzej Wasilewski, który dziś odpowiedzialny jest za prowadzenia kariery zarówno Włodarczyka, jak i Głowackiego. Promotor zapewnił, że żaden z jego pięściarzy nie ma zamiaru zmieniać trenera i w ich narożniku nadal będzie pojawiał się Fiodor Łapin.

Nie ma takiego tematu, Krzysiek i Fiodor to jest dream team, wspaniale do siebie pasują, nie tylko na sali, ale także poza nią. – mówi Andrzej Wasilewski.

O zmianie trenera nie chce słyszeć także popularny „Główka„, który jest zadowolony ze współpracy z obecnym szkoleniowcem.

Nie ma takiej opcji. – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” były czempion Krzysztof Głowacki.

 

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły