Wasilewski o Diablo-Gevor: Gaża Gevora jest ogromna. To 50% budżetu gali w Poznaniu.

20 maja w Poznaniu odbędzie się gala boksu zawodowego organizowana przez grupę Sferis Knockout Promotions. W walce wieczoru kibice zobaczą starcie pomiędzy Krzysztofem Włodarczykiem (52-3-1, 37 KO) i Noelem Gevorem (22-0, 10 KO). Pojedynek ten ma mieć status eliminatora IBF i gwarantować jego zwycięzcy możliwości walki o pas tej organizacji w kategorii cruiser. Obecnie mistrzem świata federacji IBF kategorii junior półciężkiej jest Murat Gasijew i to o prawo do walki z tym wojownikiem zmierzyć się mają w ringu Włodarczyk i Gevor.

Prezentujemy wywiad przeprowadzony przez współpracującego z naszym portalem Dawida Barcikowskiego (TopBoxing.pl) z organizatorem gali Andrzejem Wasilewskim.

Kategorie
STREFA BOKSUWywiady

Dodaj komentarz

3 Komentarzy do "Wasilewski o Diablo-Gevor: Gaża Gevora jest ogromna. To 50% budżetu gali w Poznaniu."

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Komuch
Gość
Komuch

Wasilewski powinien pogonić tego Włodarczyka. Więcej o nim na pudelku niź w boksie.

Kałamarnica
Użytkownik
Kałamarnica

Jeżeli to co mówi Wasilewski to prawda, to na moje oko przepłacają tego Gevora. Ja go nie znam i w życiu jego walki nie widziałem. Nie warta ta walka takiej kasy. Wychodzę do Włodarczyka za 20 koła, tylko niech mi załatwi, że to będzie eliminator. Nawet mu dam wygrać, ale powalczę.

Samotny Wilk
Użytkownik
Samotny Wilk

To jest ostatnia szansa Diablo. Jeżeli teraz nie wygra to żadnego mistrzostwa już nie zdobędzie i zostanie mu tylko walka o kasę z Adamkiem w ciężkiej.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły