Foto: Premier Boxing Champions

Wasilewski: Zaproponuję walkę Szpilka vs. Kownacki

Miejscem bardzo ciekawej dyskusji, a w konsekwencji także jak się wydaje oferty na walkę stał się w ostatnich godzinach Twitter. Po tym jak na jego łamach pojawiły się wyniki sondy, w której kibice zostali zapytani o wynik ewentualnej walki Artura Szpilki (20-2, 15 KO) z Adamem Kownackim (15-0, 12 KO), głos w sprawie organizacji tego pojedynku zabrał popularny „Szpila„. Pięściarza sprowokował do tego fakt, iż w sondzie przeprowadzonej przez sportowefakty.wp.pl okazało się, że ponad 65% uczestników ankiety w roli zwycięzcy pojedynku widziałoby nie jego, a Adama Kownackiego.

„Nie mam nic do chłopaka, ale w każdej chwili mogę mu pokazać, ile jeszcze pracy przed nim.” – skomentował ankietę Szpilka.

Głos w dyskusji zabrał także promotor byłego pretendenta do tytułu mistrza świata Andrzej Wasilewski, który stwierdził, że jest gotów zorganizować pojedynek „Szpili” z „Babyfacem” i złoży mieszkającemu w USA pięściarzowi ofertę takiej walki.

„Zaproponuję tę walkę. Ale czy Adam podejmie to wyzwanie? Mam wątpliwości, sprawdźmy! Jeśli nikt się nie wycofa i nie będzie szukał jakiejś kontuzji, to ja doprowadzę do tej walki. Marzec? Bardziej prawdopodobny kwiecień.”napisał współwłaściciel grupy Sferis KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski.

Jeżeli pięściarze będą otwarci na taki pojedynek, to doprowadzenie do tego starcia nie powinno stanowić problemu, ponieważ obaj związani są z Alem Haymonem, z którym blisko współpracuje Andrzej Wasilewski.

Kategorie
Hot NewsSTREFA BOKSU

Dodaj komentarz

3 Komentarzy do "Wasilewski: Zaproponuję walkę Szpilka vs. Kownacki"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Don Corleone
Użytkownik
Don Corleone

Patrząc pod względem sportowym nie będzie to zbyt duże wydarzenie. Kownacki do tej pory walczył z samymi słabeuszami i nie ma kompletnie doświadczenia. Szpilka jest prowadzony odwrotnie do tego jak Kownacki. Jeżeli do tej walki ma dojść to pewnie odbędzie się ona w Chicago. Szpilka będzie zdecydowanym faworytem i to nie tylko na papierze.

Czekam na odpowiedź Kownackiego na propozycję takiej walki. W zasadzie nie ma nic do stracenia, bo boks to dla niego dorywcze zajęcie. Wielkich emocji nie przeczuwam, ale cóż. Walka to walka i zawsze lepiej oglądać coś takiego, niż dwóch z poza PL.

Samotny Wilk
Użytkownik
Samotny Wilk

Ten Kownacki nie dba o sylwetkę. Do ostatniej walki wyszedł z takim bebzolem, że aż wstyd.

Kałamarnica
Użytkownik
Kałamarnica

Ta walka to kompletny bez sens i obelga dla kibiców. Ten Kownacki to taki spasiony, że nie ma o czym gadać. On powinien się za siebie wziąć i tu się z tobą w pełni zgadzam. Szpilka mimo, że go nie lubię wygląda przy nim jak sportowiec, a ten cały Kownacki jak koleś co dzień w dzień wali piwo na kanapie.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły