Foto: youtube.com

Wideo: Przepychanka Tysona Fury z Emanuelem Charrem podczas targów w Kolonii!

Były mistrz świata wagi ciężkiej Tyson Fury (25-0, 18 KO) oraz Manuel Charr (30-4, 17 KO) spotkali się oko w oko w niemieckiej Kolonii. W niedzielę podczas trwających w Niemczech targów fitness „FIBO” doszło do przepychanki pomiędzy 32-letnim Charrem, a będącym na tymczasowej „emeryturze” Fury.

W pewnym momencie Charr podszedł do Fury’ego i postanowił lekko go sprowokować.

“Hey Tyson, powiedziałeś, że znów chcesz walczyć. No to jestem. Zajmuję 6 miejsce w rankingu WBA, więc możesz ze mną walczyć.”powiedział Charr.

Z ostatnich 5 walk Charr przegrał 2 pojedynki, dlatego jego pozycja w rankingu wydaje się być lekko przeszacowana. Znany z ciętego języka Fury postanowił jednak odpowiedzieć na zaczepkę Charra.

“Chcę z tobą walczyć Diamentowy Chłopcze. Gdziekolwiek sobie tylko życzysz. Jesteś jednak za mały.”powiedział Fury.

Po słowach Tysona doszło do lekkiej przepychanki, która wyglądała dość teatralnie. Jak się okazało scenka odegrana na targach „FIBO” była zaplanowana przez pięściarzy. Kilka godzin po tym zdarzeniu Fury wrzucił na Twittera zdjęcie z Charrem, na którym obaj znacząco się uśmiechają. Pod zdjęciem Fury zamieścił krótki wpis, który sugeruje, iż cała scysja była tylko ustawką.

„Ja i Diamentowy chłopak po naszej gorącej konfrontacji. Dlaczego tak poważnie?” podpisał fotkę Tyson Fury.

Po raz kolejny Fury udowodnił, że jest mistrzem autopromocji i nawet nie będąc aktywny jako pięściarz potrafi skupić na sobie uwagę mediów. Pytaniem pozostaje tylko to: Jak długo będzie mu się to jeszcze udawało, ponieważ coraz mniej osób traktuje go poważnie?

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły