Wideo: Skróty walk Usyk-Hunter, Gvozdyk-Gonzalez, Łomaczenko-Sosa

Tradycyjnie kilka godzin po transmisji gali boksu w telewizji HBO, amerykańska stacja publikuje na youtube.com skróty pojedynków, które odbyły się podczas weekendowej imprezy. Tym razem kibice mają okazję zobaczyć skróty najważniejszych pojedynków, które odbyły się podczas gali w Oxon Hill.

Podczas tej gali mistrz świata federacji WBO kategorii cruiser Oleksandr Usyk (12-0, 10 KO) obronił mistrzowski w pojedynku z Michaelem Hunterem (12-1, 8 KO). Starcie trwało pełne 12 rund, a o jego wyniku zdecydowali sędziowie punktowi. Pięściarz kategorii półciężkiej Oleksandr “The Nail” Gvozdyk (13-0, 11 KO), który zdemolował w 3 rundzie pojedynku Yuniesky “The Monster” Gonzaleza (18-3, 14 KO) i wygrał to starcie przez techniczny nokaut.

W pojedynku wieczoru podczas gali, która odbyła się amerykańskim Oxon Hill mistrz świata federacji WBO kategorii super piórkowej Wasyl Łomaczenko (8-1, 6 KO) pokonał Jasona Sosę (20-2-4, 15 KO) i obronił mistrzowski pas. Pojedynek zakończył się przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie, ale Łomaczenko dominował w tej walce od pierwsze sekundy tego pojedynku.

Poniżej prezentujemy opublikowane przez HBO skróty walk:

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły