Foto: Tymex Boxing Promotion

Wideo: Trening medialny przed galą „Budweld Boxing Night – Next Generation” w Ełku

W najbliższą sobotę odbędzie się gala “Budweld Boxing Night – Next Generation” w Ełku z walką wieczoru Adama Balskigo (8-0, 6 KO) kontra Tarasem Oleksiyenko (8-2, 7 KO). Wczoraj o godzinie 18:00 w Galerii Brama Mazur w Ełku (plac Miejski 1) odbył się trening medialny przed tą imprezą. W treningu medialnym wzięli udział Adam Balski (8-0-0) i jego rywal Taras Oleksiyenko (8-2-0), a także Łukasz Wierzbicki (11-0-0) i  Mateusz Rzadkosz (4-0-1). Gościem specjalnym treningu była mistrzyni Europy wagi lekkiej, Ewa Brodnicka (12-0-0).

Dziś o godzinie 15:30 odbędzie się oficjalne ważenie przed tą imprezą. Transmisja gali w sobotę od godziny 19:00 w Polsat Sport Fight oraz od godziny 20:00 w Polsat Sport.

Kategorie
Gale Boksu

Dodaj komentarz

3 Komentarzy do "Wideo: Trening medialny przed galą „Budweld Boxing Night – Next Generation” w Ełku"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Bolec
Gość

Balskiego jeszcze nie widziałem i chętnie zobaczę. Karta gali jakaś słaba, ale walkę wieczoru można liznąć.

Don Corleone
Gość
Don Corleone

Balski teraz dostanie walkę z bumem, ale kolejną ma z naprawdę trudnym rywalem. Uważam, że jest za wcześnie dla niego na weryfikację i na PBN zostanie skaleczony jego rekord. Przy zepsuciu bilansu już teraz wielkiej kariery już potem nie zrobi.

John Rambo
Gość
John Rambo

Trener Gmitruk w nowej roli. Jako konferansjer dobrze wypadł. Chociaż na profesjonalnej gali trening medialny nie powinien prowadzić jej organizator. Na KSW nie widziałem, żeby trening medialny prowadził Kawulski lub Lewandowski. Bieda w tym boksie widoczna.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły