Tymex Boxing Promotion

Wierzbicki – Clayton w walce wieczoru na gali w Zgorzelcu

Podczas gali „Podwójne Uderzenie”, która odbędzie się 24 lutego 2018 roku w Zgorzelcu w walce wieczoru zaprezentuje się Łukasz Wierzbicki (14-0, 6 KO). 3 miesiące po zwycięstwie nad Michałem Żeromińskim na gali w Częstochowie, Wierzbicki zmierzy się z Brazylijczykiem Andersonem Claytonem (41-11-2, 35 KO).

39-letni Brazylijczyk ostatni pojedynek na zawodowym ringu stoczył w październiku 2016 ulegając przez KO w 3 rundzie niepokonanemu Brandonowi Brewerowi (22-0-1, 11 KO). W swojej karierze Clayton już raz zaprezentował się polskiej publiczności. W kwietniu 2012 roku uległ on jednogłośnie na punkty Damianowi Jonakowi.

„Łukasz Wierzbicki wylatuje na obóz do USA. Do piętnastej walki przygotuje się na Florydzie pod okiem Gusa Currena, trenera Tomka Adamka” – taką informację za pośrednictwem Twittera przekazał promotor pięściarza, Mariusz Grabowski.

Na gali w Zgorzelcu kibice będą mogli obejrzeć m.in. rewanżowe starcie pomiędzy Damianem Wrzesińskim a Markiem Laskowski oraz pojedynek Tomasza Gromadzkiego z debiutującym Wojciechem Wierzbickim.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły