HDP-Wilder-114

Wilder: O walce Whytem mogę rozmawiać jeżeli Eddie zaproponuje mi 7-10 milionów dolarów

Deontay “Bronze Bomber” Wilder (38-0, 37 KO), który dzierży w swoich dłoniach pas organizacji WBC kategorii ciężkiej powiedział w rozmowie z boxingcene.com, że jest skłonny rozważyć złożoną mu przez Eddiego Hearna propozycję walki w Wielkiej Brytanii z Dillianem Whytem (21-1, 16 KO). „Bronze Bomber” jako warunek podpisania kontraktu na to starcie wskazał konieczność zaoferowania mu 7 milionów dolarów za to starcie. Wcześniej promotor Whyte’a zaoferował mu za podpisanie kontraktu 3-4 miliony dolarów.

Jeśli Eddie wyłoży 7 milionów, mogę go wysłuchać. Jeżeli podniesie stawkę z 7 do 10 milionów to pogadamy. Walka z Dillianem Whyte’m może się odbyć. Jednak to musi kosztować więcej niż to, o czym on mówi. Pomówmy o kwocie od 7 do 10 milionów dolarów. Oni mówią o 4 milionach dolarów, a potem chcą ze mną rozmawiać. Ja nie potrzebuję walki z Dillianem Whyte’m. Ja nie potrzebuję tej walki. Jeżeli Joshuą nie będzie chciał ze mną walczyć to wtedy walka z Whytem też może być.

Do tej walki może dojść, jeżeli pieniądze będą się zgadzać. Ja preferuję walkę w Stanach Zjednoczonych, ale jeżeli jeżeli kasa będzie się zgadzała, wtedy możemy zorganizować tę walkę w Wielkiej Brytanii. Jeżeli Eddie chce marnować mój czas musi za niego zapłacić. – powiedział Deontay Wilder.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły