Wilder zdemolował Stiverna i zakończył pojedynek w pierwszej rundzie!

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (39-0, 38 KO) nie dał żadnych szans Bermane Stiverne (25-3-1, 21 KO) i pokonał go przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie podczas rewanżowej walki, która odbyła się na gali w Nowym Jorku. Tym samym Amerykanin po raz szósty obronił skutecznie pas World Boxing Council.

Stiverne chciał zaskoczyć Wildera i ruszył na niego od pierwszej sekundy walki, jednak był zdecydowanie wolniejszy od czempiona, który kontrolował każdy jego ruch. Na minutę przed końcem pierwszej rundy Wilder trafił mocnym prawym prostym, po którym Stiverne padł na deski. Mimo, że pochodzący z Haiti pięściarz podniósł się z maty, to od tego momentu przeżywał ogromny kryzys. Chwilę później ponownie znalazł się na macie ringu po uderzeniu z prawej ręki, aby chwilę później zostać zasypanym gradem ciosów, po którym sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Ciekawostką może być fakt, że zapowiadający swoje zwycięstwo przed walką Bermane Stiverne nie zadał w tym pojedynku ani jednego celnego ciosu, natomiast jego rywalowi wystarczyło zadanie w sumie 15 celnych uderzeń, aby zakończyć walkę.