Wlodar czemp

Włodarczyk o Gevorze: Lekceważyłem już swoich rywali, a potem się męczyłem

Już 20 maja w Poznaniu Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (52-3-1, 37 KO) zmierzy się z niepokonanym Noelem Gevorem (22-0, 10 KO). Pojedynek będzie eliminatorem do walki o mistrzostwo świata IBF i prawdopodobnie ostatnią szansą „Diablo” na walkę o pas. Czy polski pięściarz ma już plan na ten pojedynek? „Gevor ma swoje wady i braki, ale zachowam je dla siebie. Kluczowa będzie moja dyspozycja, bo wiele razy już lekceważyłem swoich rywali i potem się męczyłem”.

Mateusz Borek: Jak wygląda twoja głowa? Czy ona jest czysta, wolna, zresetowana?

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk: Na pewno jest wolna od problemów, które zawsze bywały. Ale czy zresetowana i totalnie myśląca? Tego nie wie nawet Krzysztof Włodarczyk. Niestety taki już jestem. Jestem przygotowany na walkę, na zwycięstwo i mogę zaboksować najlepiej jak tylko potrafię niezależnie od tego co się wydarzy. To, co się działo we Wrocławiu było jedną wielką porażką, ale nie chcę o tym mówić. Trzy dni przed walką wyłączam wszystkie rzeczy elektroniczne i skupiam wyłącznie na pojedynku.

Jak ty postrzegasz Gevora? Jest to zawodnik niepokonany, znasz go ze sparingów, ale nie powinno być tutaj żadnej obawy, bowiem boksowałeś już z zawodnikami lepszymi.

Nie mówmy w ten sposób. Miało być wiele innych walk, gdzie scenariusz się nie sprawdzał, ulatywała koncentracja, głowa nie pracowała jak należy i się męczyłem. Trzeba myśleć o przeciwniku, jakby to był rywal najlepszy na świecie.

Jak wygląda wasza analiza najbliższego rywala?

Każdy ma jakieś niedoskonałości, jakieś wady i braki. Analizę Gevora zachowam dla siebie. Ważniejsza będzie moja postawa.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Włodarczyk o Gevorze: Lekceważyłem już swoich rywali, a potem się męczyłem"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
crazy
Gość

tak patrze na te pojedynki to fajna gala sie szykuje Runowski,Diablo,Jackiewicz

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły