Wygraj kod dostępu do elevensports.pl i oglądaj walkę Powietkin-Stiverne!

Bokserska walka Aleksander Powietkin vs. Bermane Stiverne o tymczasowe mistrzostwo WBC w wadze ciężkiej to najważniejsze wydarzenie nadchodzącego weekendu. Relacje będzie można oglądać NA ŻYWO w telewizyjnym kanale Eleven Sports lub online za pośrednictwem internetowego serwisu elevensports.pl dostępnego także dzięki aplikacji ELEVEN SPORTS na tablety i smartfony.

W związku z tym mamy dla Was konkurs z nagrodami ufundowanymi przez ELEVEN SPORTS. Aby wygrać kod dostępu do elevensports.pl i cieszyć się możliwością oglądania m.in. tego wydarzenia wystarczy przesłać na adres mailowy redakcja@boxnignews.pl odpowiedź na pytanie „Komu z głównej walki wieczoru będziesz kibicował i dlaczego?”.

Autorzy trzech najbardziej interesujących tekstów otrzymają kod umożliwiający bezpłatny dostęp do serwisu elevensports.pl przez trzy dni (72 godziny).

Dzięki niemu można obejrzeć online m.in. transmisję gali bokserskiej z Jekateryngurga, podczas której walką wieczoru będzie starcie Aleksandra Powietkina z Bermane’em Stiverne’em o tymczasowy pas mistrza świata WBC wagi ciężkiej. Relacja rozpoczyna się w sobotę 17 grudnia o 17:00 w Eleven Sports oraz w elevensports.pl.

Na odpowiedzi czekamy do najbliższego piątku do godziny 12:00. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły